renault, clio, samochody, tuning renault, clio, cars, tuning renault, clio, araba, tuning renault, clio, cars, tuning renault, clio, auto, tuning renault, clio, autos, tuning renault, clio, voitures, le tuning
     Najwięcej informacji o Renault Clio w polskim internecie!
  powrót do głównej


renault samochody renault cars renault araba, tuning renault cars renault auto renault autos renault voitures
Renault Clio III w reklamie

Firma Renault Polska zapytała publiczność o opinię, który z dwóch przygotowanych spotów reklamowych chciałaby zobaczyć w nowej kampanii reklamowej Clio Renault Sport. Większość głosujących wybrała film z Borysem Szycem w roli głównej!


Filmy można było oglądać w dniach 18-20 września br. na stronie Renault Polska, gdzie każdy mógł oddać swój głos na jeden ze spotów reklamowych. W głosowaniu wzięło udział prawie 1600 osób. Ponad połowa głosujących wybrała film z Borysem Szycem w roli policjanta ścigającego bandytę po polskich drogach. Nowy spot reklamowy Clio Renault Sport będzie emitowany w TVP, TVN, Polsacie, TVN 24, TVN Turbo, Discovery, w ramach kampanii telewizyjnej, która rozpocznie się już 22 września.Dla osób biorących udział w głosowaniu przygotowano również konkurs na najlepszy tytuł wybranego filmu. Nagrody to: kolacja z Borysem Szycem lub zegarek z kolekcji Renault Sport.Podstawowe informacje o obsadzie:

BORYS SZYC
ur. 4 września 1978 roku w Łodzi, Polska

Jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów młodego pokolenia, który regularnie pojawia się zarówno na dużym, jak i małym ekranie. Na co dzień występuje na deskach warszawskiego Teatru Współczesnego. Ukończył szkołę teatralną w Warszawie w 2001 roku. Występował w serialach: w "Klan" (1997), "Na dobre i na złe" (2000), "Adam i Ewa" (2000- 2001), "Sukces" (2000), "Miodowe lata" (2003), "Kasia i Tomek" (2003) czy "Camera Cafe" (2004). Przełom w jego ekranowej karierze nastąpił w 2003 roku, kiedy to znalazł się na planie "Symetrii" Konrada Niewolskiego. Następnie Juliusz Machulski obsadził Borysa w roli policyjnego sapera z przeszłością najemnika i złodziejaszka, w komedii kryminalnej "Vinci" (2004). Aktor wystąpił również w dramacie "Pręgi". Maciej Dejczer zaoferował mu natomiast wcielenie się w rolę młodego gliniarza, którego życie miłosne jest równie skomplikowane co zawodowe, w serialu "Oficer" (2004-2005). Od września 2005 roku można oglądać Borysa Szyca również w serialu "Samotne" Tomasza Koneckiego i Jarosława Marszewskiego.


CLIO RENAULT SPORT
ur. 2006 roku w Dieppe, Francja

Nowe Clio Renault Sport, jako pierwszy samochód w tym segmencie posiada dyfuzor - technologię wywodzącą się z Formuły 1. Ten element wyposażenia, podobnie jak wyloty powietrza w przednich, poszerzonych błotnikach, podkreślają sportowy charakter oraz zapewniają doskonałe własności aerodynamiczne tego auta. Nowe Clio Renault Sport zostało wyposażone w nową wersję silnika wolnossącego 2.0 16V, który jeszcze bardziej podkreśla sportowy charakter auta. Moc jednostki została zwiększona do 200 KM, co daje 100 KM na 1 litr pojemności skokowej. Jest to najlepszy stosunek mocy do pojemności w tej kategorii. Wprowadzone zmiany nie tylko podnoszą moc silnika, ale również i moment obrotowy, który wynosi 215 Nm przy 5 550 obr/min. Jest to najwyższy moment w tej kategorii, niezwykle przydatny w codziennej eksploatacji. W połączeniu z 6-biegową skrzynią, ten elastycznie pracujący i mocny silnik zapewnia sportowe osiągi i wysokiej klasy przyjemność prowadzenia auta.

(źródło: Renault)

Renault Clio III
Wersje/wyposażenie
Wersje/opcje
» Clio 1.5 dCi 68 KM
» Clio Grandtour, Mini Clubman
» Clio Grandtour
» Clio Gordini RS
» Clio Renault Sport
» Clio 1.5dCi 1000km na 1 baku
» Clio 1.2 16v Authentique
» Clio III test Euro NCAP
» Clio III Car of the Year 2006
» Clio III straci najmniej
» Clio III w reklamie
» 10-tysięczny crashtest w Lardy
» Clio III... kiedy?

» F1 Team R27 2007
» 'World Series by Renault' 2007
Informacje o stronie
WebPage by renaultclio.pl (2000-2016)