renault, clio, samochody, tuning renault, clio, cars, tuning renault, clio, araba, tuning renault, clio, cars, tuning renault, clio, auto, tuning renault, clio, autos, tuning renault, clio, voitures, le tuning
     Najwięcej informacji o Renault Clio w polskim internecie!
  powrót do głównej


renault samochody renault cars renault araba, tuning renault cars renault auto renault autos renault voitures
Nowe Renault Clio 4 Kombi
Na Paris Motor Show, obok nowego Clio 4 oraz jego wersji sportowej R.S. przedstawiono także kombi. Baza kół jest identyczna z hatchbackiem, chociaż tylny zwis został przedłużony o 201 mm (do 823 mm) i jego całkowita długość wynosi teraz 4262 mm. Gładkość i płynność konstrukcji pogłebiają słupki B i C, które znikają na tle czarnej tafli szyb.

Przestrzeń bagażowa wynosi 430 dm3 VDA, więcej o 130 dm3 niż w hatchbacku (30%). Poprzednia generacja Clio III Grandtour miała 440 litrów, ale w porównaniu z nią obniżono próg załadunku. Oprócz standardowej oferty silnikowej pojawią się trzy nowe jednostki: TCe 90 Stop&Start (0.9-litrowy 3-cylindrowy turbo), 1.2 TCe 120 EDC (Efficient Dual Clutch) i 1.5 dCi 90 Stop&Start. Renault Clio Kombi (Estate) będzie montowane w fabryce Bursa w Turcji i wejdzie do sprzedaży w 2013 r.
źródło: renault.com

Renault Clio IV
» Clio IV już za kilka miesięcy
» R.S. 4 na Goodwood Festival
» Nowe Clio 4 - oficjalne foto
» Test Euro NCAP
» Startują zamówienia w Polsce
» Nowe Clio R.S. 200 EDC
» Nowe Clio Kombi
» Nowe Clio R.S. od 24 990 euro
» Nowe Clio GT 120 EDC
» Nowe Clio Techno Feel
» Facelifting Clio IV
Informacje o stronie
WebPage by renaultclio.pl (2000-2016)