renault, clio, samochody, tuning renault, clio, cars, tuning renault, clio, araba, tuning renault, clio, cars, tuning renault, clio, auto, tuning renault, clio, autos, tuning renault, clio, voitures, le tuning
     Najwięcej informacji o Renault Clio w polskim internecie!
  powrót do głównej


renault samochody renault cars renault araba, tuning renault cars renault auto renault autos renault voitures
Facelifting Clio IV
Minęło już kilka lat od zaprezentowania czwartej generacji Renault Clio i przyszedł czas na facelifting, czyli taki działanie w światku motoryzacyjnym, które ma podtrzymać zainteresowanie danym modelem. I to pomimo, że Clio wciąż wygląda świeżo i nowocześnie. Zakres tych zmian jest dość niewielki, "niemiecki" rzec by można, ale warto zauważyć, że w modelu pojawiły się nowe technologie.

Z zewnątrz zmiany objęły: lampy full LED, przeprojektowany przedni zderzak i boki auta. Pojawiły się nowe kolory nadwozia – Czerwony Atacama, Szary Titanium, Biała Perła i Niebieski Iron - oraz nowe wzory obręczy kół. Rozszerzony został też program personalizacji.

Wnętrze auta zyskało lepszej jakości wykończenie, a nabywcy mogą wybierać jeden z trzech systemów multimedialnych - nagłośnienie marki Bose i nowy system multimedialny R&Go (dostępny już od najniższego poziomu wyposażenia), który będzie oferowany obok dwóch pozostałych, Media Nav Evolution i Renault R-Link Evolution. Manewrowanie samochodem (poza tylnymi czujnikami parkowania i kamerą cofania), ułatwią przednie czujniki i asystent parkowania.

Zmiany objęły także mechanikę auta – znany silnik diesla o pojemności 1.5 litra zyskał na mocy (wzrosła do 110 KM), a najmocniejszy silnik benzynowy o pojemności 1.2 TCe teraz ma 120 KM. Napęd przenoszony będzie poprzez 6 biegową skrzynię manualną lub dwusprzęgłowy automat.

Sprzedaż odnowionego Renault Clio na polskim rynku rozpoczyna się w lipcu i wtedy też będzie znany cennik modelu. Pierwsze dostawy do klientów zaplanowane są na wrzesień.

opr. ts, źródło: Renault

Renault Clio IV
» Clio IV już za kilka miesięcy
» R.S. 4 na Goodwood Festival
» Nowe Clio 4 - oficjalne foto
» Test Euro NCAP
» Startują zamówienia w Polsce
» Nowe Clio R.S. 200 EDC
» Nowe Clio Kombi
» Nowe Clio R.S. od 24 990 euro
» Nowe Clio GT 120 EDC
» Nowe Clio Techno Feel
» Facelifting Clio IV
Informacje o stronie
WebPage by renaultclio.pl (2000-2016)